Науково-дослідницька роботи з теми: «Психологічна готовність учнів підліткового віку до інклюзії як умова ефективного навчання із дітьми з особливими освітніми потребами»

​Анотація: на сьогоднішній день одним із найголовніших напрямів реформування сучасної школи є впровадження інклюзивної освіти в загальноосвітні школи. Освіта дітей, які мають психофізичні порушення, не повинна відрізнятися від освіти здорових дітей. Таким чином, необхідне цілеспрямоване теоретичне й експериментальне вивчення психологічної готовності дітей підліткового віку до інклюзії як умови ефективного навчання із дітьми з особливими освітніми потребами. У роботі подано результати дослідження впровадження інклюзивної освіти у школі. Буде корисною психологам, вчителям, соціальним педагогам.

Співавтор/и розробки: Яценко Ганна Сергіївна

Имя файла: 5b19674c48e65
Размер файла: 518 kb
Скачать фаил
Имя файла: 5b1968229f0ba
Размер файла: 656 kb
Скачать фаил
"Вивчення педагогічного досвіду та спадщини видатн...
Відкрите заняття на тему: «Малювання композиції «Г...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates