Національно-патріотичне виховання дітей у сім’ї та школі

​Анотація: Багаторічний досвід роботи переконує, що національно - патріотичне виховання немислиме без гармонії сімейно-шкільного виховання учнів, бо аспект формування особистості найповніше виражається у сім'ї. Кожен конкретний народ продовжується у своїх дітях, втілює свій національний дух, характер, психологію, традиційну родинно-побутову культуру, спосіб життя.

Головною метою системи освіти нашої держави є створення умов для розвитку та самореалізації кожної особистості як відданого своєї державі громадянина, виховання покоління, здатного навчатися впродовж життя, створювати й розвивати цінності громадянського суспільства, прагнення зберегтирідну мову і досконало нею володіти, у своїх вчинках керуватися насамперед любов᾽ю до свого народу і Вітчизни.Пов'язані з цим питання порушуються у Концепції педагогічної освіти, державній національній програмі «Освіта», Закон України «Про освіту» та Закон «Про виховання дітей і молоді». Історичний досвід розвитку мовлення людини, показав, що сформовано в ранньому дитинстві, те стає набутком на все життя. В.О.Сухомлинський писав, що школа – це духовна колиска народу. І чим більше народ піклується про неї, тим блискучіше його майбутнє. . Сьогодні як ніколи постає питання про національно - патріотичне виховання дітей у сім᾽ї та школі.


pdf
Имя файла: -2019
Размер файла: 264 kb
Скачать фаил
Екологічне виховання на уроках природознавства
Наша Батьківщина - Україна. Символи України. Націо...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates