Наповнюємо школу посмішками

​Анотація: Посмішка ефективно впливає на всі аспекти нашого життя, робить його кращим. 

Однак цей людський природній дарунок чомусь рідко використовується вчителями в навчально-виховному процесі, у книгах по педагогіки?
Візьміть усі підручники по педагогіці, які тільки будуть у вас під рукою, і шукайте в них слово «посмішка». Знайдете його в них чи ні? Беріть педагогічні й психологічні словники й шукайте в них те ж саме слово. Не знайшли? Багато хто шукав «посмішку» у педагогічних підручниках, словниках, енциклопедіях, але її в них не так і не виявив.
Можливо з цього зробимо висновок про те, що Посмішка не має ніякої педагогічної цінності, її не назвеш ні методом, ні принципом, ні закономірністю навчання й виховання? Отоді й побачимо «причину», чому слово, що позначає таке психічний стан, не знайшло місця ні в педагогічних, ні в психологічних джерелах.
Багатьом здається, що учителеві посміхатися дітям необачно. Навіщо таке слово манірному педагогічному мисленню, коли є звичні педагогічні слова: строгість, вимогливість, перевірка, контроль, керування, оцінка, тестування, пояснення, закріплення й т.п. Тут не до посмішок. Давайте розберемося ...

Співавтор розробки: Алєв Б.М.

Имя файла: 5a92cc2775f
Размер файла: 29 kb
Скачать фаил
Психологічний воркшоп. Абетка здоров’я
Формування ефективної взаємодії з учнями в рамках ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates