Найпростіші задачі на ймовірність

​Анотація: розглянути найпростіші поняття теорії ймовірностей

• освітня: навчити в процесі реальної ситуації визначати вірогідні, неможливі, рівноможливі, сумісні та несумісні події; навчити вирішувати задачі з життя;
• виховна: виховувати вміння слухати та вступатиі в діалог, приймати участь в колективному обговорюванні проблем, інтегруватися в групу однолітків та будувати продуктивну взаємодію, наполегливості у досягненні мети та зацікавленості у кінцевому результаті праці.
• розвиваюча: розвиток вміння аналізувати, підсумковувати вивчені факти, виділяти та порівнювати суттєві ознаки, вибирати найбільш ефективні способи розв'язання задач в залежності від конкретних умов; рефлексія способів та умов дій; контроль та оцінка процеса та результатів діяльності.


Имя файла: ---
Размер файла: 53 kb
Скачать фаил
Имя файла: ---1
Размер файла: 1.8 mb
Скачать фаил
Числові і буквені вирази. Формули. Рівняння. Текст...
Площа многокутників.
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates