"Наддніпрянська Україна в системі тогочасних міжнародних відносин в середині XIX століття. «Українське питання» в контексті міжнародних відносин"

​Анотація: Пропонований конспект уроку та презентація до уроку на тему "Наддніпрянська Україна в системі тогочасних міжнародних відносин в середині XIX століття. «Українське питання» в контексті міжнародних відносин" буде корисним для педагогів, що викладають історію України в основній школі за новою Програмою. 

Актуальність даної роботи полягає в тому, що учні оволодівають вміннями практичного використання предметних, просторових, хронологічних та інформаційних компетентностей отриманих на уроці.
Мета даного уроку сформувати в учнів розуміння того, що в Кримській війні 1853-1856 рр. зіткнулись дві системи: передова – капіталістична (Англія, Франція) та відстала – кріпосницька (Росія); передбачено формування вміння оцінювати історичні події та визначати роль історичних постатей в історії, уміння аналізувати історичний матеріал, робити висновки, висловлювати власну точку зору; науковий світогляд, поглиблення вміння дослідження історичних документів; позитивне ставлення до героїв оброни Севастополя; колективізм, активну життєву позицію, національну самосвідомість, патріотизм, почуття гордості за героїзм видатних українців у боротьбі за збереження свого етносу.


Имя файла: 5acde9553
Размер файла: 42 kb
Скачать фаил
Король Філіп IV Красивий-людина, що змінила Франці...
Процес державотворення України в контексті вивченн...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates