"На вікні свіча догасала..."

Автор на порталі: Тетяна Леонідівна Сизенцова  http://geographer.com.ua/content/vyhovna-godyna-do-dnya-pamyati-zhertv-golodomoru

Даний захід має на меті донести до сердець молоді одну із найтрагічніших сторінок історії України - голодомор 1932 – 1933 років, вшанувати пам'ять його жертв; формувати в учнів національну самосвідомість, ціннісні орієнтації.

Людина не живе в одному часі, а у трьох часових вимірах: у минулому, сьогоденні та майбутньому. Дорога у майбутнє пролягає через минуле. Треба осмислити власне минуле, зрозуміти його, бо історія повторюється. Питання про визнання Голодомору актом геноциду є для України дуже гострим. Отож, озиратися треба, щоб пам'ятати про кожного, кого тогочасний режим змусив страждати і гинути страшною смертю.


Ім'я файлу: -----1932-1933-
Розмір файлу: 59 kb
Викачати файл
Святий Миколай до нас завітай.
Урок мужності «На грані двох тисячоліть, чорніє хр...
 

Люди, участвующие в этой беседе

Комментарии (2)

Додавання розробки на портал
1 умова:
Публікація має бути авторською або містити посилання на використані джерела
У випадку винайдення більше 70% співпадань з іншими публікаціями на будь-яких сайтах і матеріал не містить посилань на джерела, така...

Додавання розробки на портал
1 умова:
Публікація має бути авторською або містити посилання на використані джерела
У випадку винайдення більше 70% співпадань з іншими публікаціями на будь-яких сайтах і матеріал не містить посилань на джерела, така публікація переміщується до категорії "Плагіат" доки автор не доведе авторське право.

Подробнее
  Вложения
  Гость

Админ, как всегда, на страже авторских прав! Респект!!!

  Вложения
  Гость
There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates