`My home` (6th grade,based on `Wider World 2`)

Анотація: 

Запропонований урок 'My home' для 6 класу, міститьлексичний та граматичний матеріал відповідно до підручника Wider World 2,видавництва Person Education, та Програми для спеціалізованих шкіл, що передбачає викладання англійської мови 5 раз на тиждень.

Головна мета уроку передбачаєактивне оперуванняучняминовою та вивченою лексикою за темою 'Кімнати. Речі в домі' в усному та писемному мовленні Також на уроцівідбувається повторення та тренування вживання учнями граматичного часу Present Simple Tense в розповідних, заперечних та запитальних реченнях, та спеціальних запитань.

На різних етапах уроку застосовуються цікаві та різноманітні форми та методи роботи. Для визначення теми уроку учням запропонована гра 'Поле Мрій', коли учні виконують завдання, від спеціального запитання до ребуса (спальна кімната).За кожну правильну відповідь учні отримують літеру, склавши які разом, учні отримують назву уроку.

На уроці значна увага приділяється розвитку навичок аудіювання і читання, дотримуючись всіх етапів: pre-reading / pre-listening; reading / listening; past-reading / past-listening. Текст для читання містить вивчений лексичний та граматичний матеріал, тавідповідає вимогам програми . Для відпочинку зап-ропонованіскладання чантів (рухливих римівок), з вивченої лексики та для відпрацювання нової лексики. На уроці використовуються цікаві та різноманітні ігри, для тренування вживання лексики в мовленні.

В кінці уроку підведені підсумки вивченого на уроці, задане домашнє завдання.

Види використаних прийомів та методів взаємопов'язані і обумовлені темою та метою уроку, відповідають віку учнів, їх інтересам та пізнавальним можливостям. Види діяльності постійно змінюються, що дозволяє підтримувати швидкий темп уроку та позитивний настрій. Використані парні, групові та індивідуальні форми роботи сприяють відпрацюваннюграматичного та лексичного матеріалу, що вивчається на уроці, та сприяють формуванню мовних умінь та навичок, викликають значнийінтерес до вивчення іноземної мови, розширитилінгвістичний кругозір учнів, розвивати інтонаційний слух, уяву, логічне та критичне мислення учнів.

Ключові слова: будинок, спальня, вітальня, кухня, меблі

Key words : house, bathroom, bedroom, living room, kitchen, furniture


Имя файла: My-home
Размер файла: 1.2 mb
Скачать фаил
Англійська мова
Методична розробка практичного заняття з англійськ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates