multisim - програма для створення моделей електричних схем

​Анотація: Вивчення параметрів електричних кіл з використанням віртуальної лабораторії Multisim

Характерною особливістю сучасного навчального процесу у є стрімке зростання ступеня його комп'ютеризації та використання інформаційно- комунікаційних технологій як засобів навчальної діяльності. Мережа Інтернет та нове програмне забезпечення дозволяють перетворити ЕОМ на гнучкий та потужний засіб отримання та накопичення знань й одночасно на ефективну системуконтролю успішності навчальних досягнень.

Останнім часом в освітньому просторі набув поширення феномен «віртуальна лабораторія» [3]. Програмно-апаратні можливості комп'ютерної техніки дозволяють ефективно застосовувати ЕОМ у навчальному експерименті, зокрема при вивченні дисциплін: «Електротехніка», «Фізика», «Основи електроніки», «Основи енергоефективності» тощо.

Джерело: https://formula.kr.ua/elektrotehnika/lpr-z-elektrotehniki-virtualna-laboratoriya-multisim/


Сила тертя
Позаурочний захід. Інтелектуально-пізнавальна гра ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates