Моя методична скарбничка

Анотація: Анотація

Розробка уроку в 7 класі « Історичний колорит і романтика пригод в романі В.Скотта « Айвенго »

Даний урок спрямований на узагальнення та систематизацію вивченого про роман В.Скотта «Айвенго», повтореннятеоретичного поняття «історичний роман», розвиток творчих навичок, заохочення учнів до активної пізнавальної діяльності, виховання інтересу до вивчення зарубіжної літератури, формування творчого, вдумливого читача. Урок побудований у формі заочної мандрівки до середньовічної Англії. Подорожі завжди ефективні, бо спонукають учнів до активності пізнання, сприяють засвоєнню матеріалу.

Для активізації діяльності учнів під час уроку використані різніінтерактивні форми роботи: робота в парах, тести, літературний диктант «Про що промовляють цифри», складання асоціативних кущів до образів леді Ровени та Айвенго, літературна гра-дослідження «Речі героїв», прийом «Віднови послідовність дій», прийом «Мікрофон», вибірковий диктант та ін. Даний матеріал сприяє максимальному залученню досвіду учнів, їхнього мислення, мотивації на досягнення успіху і самореалізації.

Урок доповнений мультимедійними презентаціями.


Інтегрований урок (зарубіжна література + англійсь...
Зарубіжна література
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates