Мотивація дитини: помилки і правильні дії

Анотація: Спіавтор Гоменюк Д.В.

Напевно, у кожного з батьків є мрія, яка виглядає приблизно так. Моя дитина робить із задоволенням все, що я хочу. А я хочу, щоб вона вчилася з бажанням, виконувала охоче мої завдання тощо.

Що потрібно зробити, щоб така заповітна, велика мрія збулася? Перш за все, чітко усвідомити, що дитина буде робити із задоволення тільки те, що хоче вона, а не що бажають інші. Тому пропонуємо вам переформулювати мрію наступним питанням: «Що я, батько, повинен зробити, щоб моя дитина із задоволенням робила те, що я хочу?»

Згадаймо з цього приладукрилате питання з фільму про Електроніка: «Уррі, де у нього кнопка?» Абсолютно кожен батько в хвилину слабкості задає собі це питання. І нерідко в пошуках тієї-самої-кнопки ми натискаємо на кнопки інші - непотрібні і небезпечні. То ж спочатку про них і поговоримо, щоб надалі не "наступати на граблі".


Ім'я файлу: -
Розмір файлу: 30 kb
Викачати файл
Главные правила счастливой жизни
Не подавляйте ребенка!
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates