Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Монтаж схеми дволампового люмінесцентного світильника

​Анотація: У центрі сучасного уроку професійно-практичної підготовки повинні стояти самостійність та ініціатива учнів, їх позиція має бути активною,спонукати до розкриття потенціальних можливостей і здібностей. Перед сучасним педагогом стоїть непросте завдання: викликати в учнів бажання до самовдосконалення та інтерес до навчального матеріалу. 

Методична мета уроку – застосування інформаційно – комунікаційних технологій на уроці виробничого навчання з метою ефективного засвоєння учнями навчального матеріалу. Методична розробка дає змогу майстру підготуватись до проведення уроку виробничого навчання. Вона містить в собі не тільки план-конспект навчального матеріалу, а і матеріали інтерактивного навчання, які відображені в схемі методів та форм роботи і які сприяють на активізацію пізнавальної діяльності учнів, що є необхідною умовою свідомого засвоєння ними навчального матеріалу 


Имя файла: 5a81a10
Размер файла: 495 kb
Скачать фаил
Композиція у вишивці. Створення ескізу орнаменту в...
Открытый урок "Текстильные волокна. Строение ткани...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.