Монтаж схеми дволампового люмінесцентного світильника

​Анотація: У центрі сучасного уроку професійно-практичної підготовки повинні стояти самостійність та ініціатива учнів, їх позиція має бути активною,спонукати до розкриття потенціальних можливостей і здібностей. Перед сучасним педагогом стоїть непросте завдання: викликати в учнів бажання до самовдосконалення та інтерес до навчального матеріалу. 

Методична мета уроку – застосування інформаційно – комунікаційних технологій на уроці виробничого навчання з метою ефективного засвоєння учнями навчального матеріалу. Методична розробка дає змогу майстру підготуватись до проведення уроку виробничого навчання. Вона містить в собі не тільки план-конспект навчального матеріалу, а і матеріали інтерактивного навчання, які відображені в схемі методів та форм роботи і які сприяють на активізацію пізнавальної діяльності учнів, що є необхідною умовою свідомого засвоєння ними навчального матеріалу 


Имя файла: 5a81a10
Размер файла: 495 kb
Скачать фаил
Композиція у вишивці. Створення ескізу орнаменту в...
Открытый урок "Текстильные волокна. Строение ткани...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates