«Монтаж електричної схеми не реверсивного управління електричним двигуном».

Анотація: Я, як і, напевно, кожний майстер виробничого навчання, маю задоволення від своєї роботи, коли бачу позитивні наслідки своєї праці. На мою думку, найкращі результати педагогічної роботи майстра в/н, є вибір оптимальної форми навчання. 

Впроваджуючи інноваційні методи навчання, віддаю перевагу тим, які дозволяють в повній мірі донести до учнів зміст навчальної інформації, активізувати їх пізнавальну і практичну діяльність, реалізувати проблемно-розвиваючий, творчий характер навчання.
В методичній розробці уроку «Монтаж електричної схеми не реверсивного управління електричним двигуном». вибрана тема не випадково! Адже, у кожного, поважаючого себе господаря, в наявності вдома є будь – яка машина: автомобіль, швейна машина, кавомолка, комп'ютер… Завдяки машинам людина може застосовувати силу, яка значно перевищує силу будь-якої найсильнішої тварини в світі; переміщатися зі швидкістю,якої не може досягти жодна жива істота. Чому електрична машина починає обертатися, які дивовижні сили змушують працювати в кожній оселі побутові електроприлади, без яких стало неможливе життя сучасної людини?!
На ці питання можна знайти відповідь в даній методичній розробці уроку.

Имя файла: --
Размер файла: 1.5 mb
Скачать фаил
Круглий стіл: «Працевлаштування на ПРАТ «МК «АЗОВ...
ПРАТ " МК "АЗОВСТАЛЬ" - територія безпеки
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates