Мінітренінг для педагогів: формуємо впевненість

АнотаціяВам страшно поміняти роботу (хоча давно пора), ви боїтеся нових колег - скільки душевних сил прийдеться прикласти, щоб знову довести, що ви не «порожнє місце», у вас постійно виникає страх перед проведенням занять з учнями, страх перед питанням, яке може задати учень тощо. Але ж перед педагогом постійне стоїть завдання щодо формуванню активних, оптимістичних учнів. То ж хіба його можна виконати, якщо ви не впевнені? Звичайно ж ні.

То ж не чекайте чарівника, що подарує вам почуття впевненості, упаковане в гарний папір. Щоб придбати впевненість потрібно попрацювати над собою. У цьому допоможуть наші поради (мінітренінг).


Ім'я файлу: --12
Розмір файлу: 81 kb
Викачати файл
Что делать, когда потеряна работа?
Пора взять ответственность за свою судьбу на себя
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates