Мінітренінг для педагогів: формуємо впевненість

Анотація: Співавтор Гоменюк Д.В.

Педагог – песиміст? Це його особиста справа. Життя представляє широке поле для песимізму. Але він не має права бути песимістом стосовно учнів. Педагогу потрібно вміти створювати в процесі навчання той психологічний комфорт для всіх, коли по словам В.О. Сухомлинського, бачать в людині переваг в 10-100 разів більше, ніж недоліків.

Звичайно бачити гарне в людині завжди важко. Гарне в людині приходиться проектувати, і педагог зобов'язаний це робити. Він повинен підходити до людини оптимістично, нехай навіть із деяким ризиком помилитися, зосереджуючи основну увагу на позитивні якості вихованця, їх зміцненні і розвитку з метою творчого вдосконалення позитивних якостей і нівелюванні негативних. Для цього у слухачів (учнів, студентів) слід постійно формувати віру у власні сили, навички позитивного мислення, розвивати активність, ініціативу, самостійність.


Имя файла: -
Размер файла: 87 kb
Скачать фаил
Что мешает работать нашему мозгу?
Успех начинается с головы
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates