Мініатюри на шкільну тему (для вчителів, батьків та всіх небайдужих до нашої освіти

Анотація: Людина від 7 до 18 років повинна вирішити дві проблеми:

  • ü вчитися. Тобто розуміти: викладання - це процес не тільки дуже важливий і необхідний, але і надзвичайно захоплюючий. Цікаво вчитися, тобто пізнавати світ і людей. Це навичка, яка потрібна людині на все життя;
  • ü знайти своє покликання. Це та справа, за яку людина готова віддати все життя.

Очевидно, що школа не тільки не вирішує цих проблем, але навіть не ставить їх. Що нам робити? Змінювати школу. І такі спроби постійно робляться. Одна реформа слідує за іншою, але оскільки вони косметичні, результат жалюгідний. Що ж залишилося робити?Їх повинні вирішувати батьки, якщо більше нікого немає. Рішення цих двох проблем дуже пов'язані між собою: дитина, якій батьки допомогли знайти покликання, принципово інакше відноситься до отримання знань, ніж та, яка по суті, не розуміє чому вона повинна отримувати всі ці знання?

Висновок про те, що дитина пішла в школу вчитися, щоб отримуватизнання працює перші чотири роки навчання, унікальних хороших школах та / або унікальних хороших вчителів.


Ім'я файлу: ---
Розмір файлу: 43 kb
Викачати файл
Відкриття нейробіології - ефективний інструмент дл...
Практичне заняття " Що таке конфлiкт? " ( для учнi...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates