Міні-заняття

​Анотація: Ця розробка заняття з валеології допоможе педагогам формувати в дітей у різноманітних видах діяльності теоретичні та практичні знання про себе як людину, про значення правильного харчування, гігієни, гарного емоційного настрою як факторів, що впливають на зміцнення і збереження фізичного та психічного здоровʹя; сприяти профілактиці респіраторних захворювань, підвищенню загального тонусу організму.

Розвивати здорове сприйняття кольору, творчу уяву, звʹязне мовлення, фантазію під час гри з кольором. Виховувати інтерес до сеансів кольоротерапії, доброзичливе ставлення до однолітків, повагу, стриманість.


Имя файла: 5a797354
Размер файла: 26 kb
Скачать фаил
Шкідливі звички
Гриби їстівні та отруйні. Правила збирання грибів.
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates