Методичний посібник з використання новітніх комп'ютерних технологій у курсовій роботі шляхом проведення інтегрованого заняття з предметів "Економіка, організація і планування виробництва" та "Практична робота на ПК"

1

Співавтор: Афанасенко Ольга Іванівна

Анотація: У методичному посібнику запропоновано один із методів активного навчання, який використовується у навчальній практиці, а саме, інтегроване заняття, яке активізує розумову діяльність студентів, розвиває творчі здібності майбутніх фахівців. В розробці показані можливості потужного процесора MS Excel для виконання розрахунків у курсовій роботі з дисципліни "Економіка, організація і планування виробництва". Надаються навчально-методична карта (план) заняття, його структура, розгорнутий опис (сценарій) заняття, індивідуальні завдання та комп'ютерна діагностика знань з предметів "Практична робота на ПК" та "Економіка, організація і планування виробництва". В методичному посібнику викладені основні рекомендації щодо використання потужної офісної програми MS Excel у курсовому проектуванні шляхом проведення інтегрованого заняття.pdf
Имя файла: --2019
Размер файла: 1.5 mb
Скачать фаил
Наскрізне навчання
Рекомендації для батьків, у яких діти мають розлад...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates