Методичні вказівки для виконання контрольної роботи з дисципліни "Обслуговування рухомого складу"

Анотація: Програма вміщує в собі матеріал навчальної дисципліни "Обслуговування рухомого складу", короткі методичні вказівки до тем, що вивчаються. Програмою дисципліни передбачено вивчення видів технічного обслуговування рухомого складу, термін їх проведення і об'єм робіт. Тематика цих питань вивчається на базі знань одержаних студентами при вивченні навчальних дисциплін"Конструкція вагонів", "Автоматичні гальма вагонів","Електричні апарати та ланцюги вагонів", "Електричні машини", "Холодильні машини та УКП", та "Двигуни внутрішнього згорання".

Для кращого засвоєння матеріалу предмету необхідно на заняттяхрегулярно застосовувати натурні зразки і вузли вагонів та обладнання рухомого складу, макети, плакати, креслення. Головну увагу приділяти теоретичним, методичним і принциповим практичним положенням вагонів і їх обладнання. При цьому необхідно мати на увазі, що для технічного обслуговування більшості вагонів є типова технологія.

Передбачати також використання відповідних стандартів та іншої нормативної технічної документації по технічному обслуговуванню вагонів та їх обладнання щодо надійності, довговічності, ремонтопридатності та зберігання.

У процесі вивчення предмету необхідно знайомити студентів з індустріальними методами виробництва: всебічною спеціалізацією, механізацією і автоматизацією ремонтних виробничих і технологічних процесів; досвідом роботи передових технічно розвинених підприємств. 


pdf
Имя файла: ----2018--D
Размер файла: 1010 kb
Скачать фаил
Ліцензування освітньої діяльності закладів загальн...
Наскрізне навчання
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates