Методичні вказівки до виконання дипломного проекту на тему: «Організація роботи сортувальної станції»

Анотація: Дані методичні вказівки є практичним посібником для дипломного проектування. Основна мета посібника полягає в наданні допомоги студентам-дипломникам у процесі підготовки, оформлення і захисту дипломних проектів.Підсумковою стадією навчання у вищому навчальному закладі є підготовка і захист дипломного проекту. Дипломний проект спрямований виявити здатність студента на основі отриманих знань самостійно вирішувати конкретні практичні завдання. За якістю дипломного проекту і його захисту судять про рівень підготовки випускників, а це, у свою чергу, є найважливішим чинником оцінки престижу навчального закладу.

Працюючи над дипломним проектом, студент повинен закріпити навички правильної постановки проблеми й обґрунтування її актуальності, формулювання мети і задач дослідження, побудови логічного плану й оптимальної структури, роботи з літературними джерелами і статистичною інформацією, аналізу й оцінки різних аспектів діяльності виробництва, обґрунтування власних узагальнень, висновків і пропозицій.

Имя файла: diplom
Размер файла: 1.6 mb
Скачать фаил
Комплексне заняття з розвитку мовлення та цікавої ...
Рекомендації батькам дітей РАС (розлади аутичного ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates