Методичні рекомендації до самостійної роботи студентів та тренувальні вправи з теми «Первісна. Визначений інтеграл та його застосування» для студентів коледжу денної форми навчання на основі базової середньої освіти

Анотація: Методичні рекомендації призначені для студентів коледжу економічних та інженерних спеціальностей.
Методичні вказівки створені на основі програми для вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів на основі базової загальної середньої освіти, відповідно до навчальної програми з математики, для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів 2018р. Рівень стандарту.
Метою цієї роботи є:
- допомога студентам у поглибленні та закріпленні теоретичних знань, у набутті практичних навичок з теми «Первісна. Визначений інтеграл та його застосування»
- допомога вчителю для проведення контроля знань та індивідуальних консультацій з математики
Дані методичні рекомендації складаються з:
- Теоретичного матеріалу до теми;
- Тренувальних вправ з відповідями.
Матеріал створено для роботи студентів на занятті і вдома, який повинен мати як тренувальний (у процесі оволодіння навчальними алгоритмами, прийомами логічного наукового мислення), так і творчий, евристичний характер; виконуватися як самостійно, так і в групах.


Имя файла: arhiv
Размер файла: 574 kb
Скачать фаил
Збірник дидактичних матеріалів до практичних занят...
Множення десяткових чисел(презентація)
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates