Методичні рекомендації та завдання до виконання практичних робіт з навчальної дисципліни «Організація пасажирських перевезень»

Анотація: 

Навчальний курс дисципліни «Організація пасажирських перевезень» базується на вивченні теорії та засвоєнні практичних навичок та вмінь документально оформляти проїзні та перевізні документи, формувати рішення пов'язані з перевезенням пасажирів, багажу і вантажобагажу на основі методів і засобів з поліпшенняорганізації пасажирських перевезень.

Мета вивчення дисципліни: всебічна підготовка спеціаліста, спроможного на основі отриманих знань, навичокта вмінь документально оформляти проїзні та перевізні документи, розраховувати плату, користуватися положеннями Статуту залізниць і Правил під час рішення питань, пов'язаних з перевезенням пасажирів, багажу і вантажобагажу, вести облік та звітність з пасажирських перевезень і додержуватись етикету обслуговування пасажирів.

Завдання дисципліни: розкриття студентам фізичної суті явищ, які відбуваються при плануванні і організації пасажирських перевезень, приділення уваги щодо забезпечення безпеки пасажирів, охорони праці, надійності і економічності роботи при організації пасажирських перевезень; розробка методів планування і організації пасажирських перевезень, аналізування умов перевезень пасажирів, ручної поклажі, багажу, вантажобагажу у різних видах сполучень, розробка методів і засобів з поліпшення організації пасажирських перевезень.


Имя файла: metod
Размер файла: 367 kb
Скачать фаил
Робота вчителя в Google Classroom
«Оптова торгівля» з навчальної дисципліни «Англійс...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates