Методична розробка виховної години "Українські героїні. Козачки, Роксолани, Берегині"

​Анотація: Ця виховна година про жінок, які свої життя присвятили боротьбі за кращу долю України, відроджували, звеличували, прославляли рідну землю добрими справами в різних галузях освіти, мистецтва, літератури. Вона також про тих, хто за вироком долі, мав залишити рідний дім, і знайти пристанище на чужині, але ніколи не переставав свою тугу виливати в добрі справи на благо Вітчизни, хто сьогодні працює, творить на благо рідної держави.

Методична розробка містить інформаційний матеріал про визначні жіночі постаті України. Серед відомих постатей, багато імен, які невідомі широкому загалу, але вони не менш значимі в історії нашої країни.
Розробка спрямована на розширення світогляду про Україну, про традиційну роль жінки в українському суспільстві та її місце в ньому в сучасних умовах, піднесення патріотичного духу учнів.

pdf
Имя файла: ------
Размер файла: 713 kb
Скачать фаил
Інноваційні підходи в підготовці молодших спец...
Технічна вікторина "Моя професія - верстатник"
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates