Методична розробка уроку виробничого навчання на тему «Обробка конструктивних особливостей пілочки. Обробка прорізної кишені в рамку»

​Анотація: Методична розробка уроку виробничого навчання з теми «Обробка конструктивних особливостей пілочки. Обробка прорізної кишені в рамку», КРВ -4.3.2 «Виготовлення  жакету» призначена для надання теоретичної і практичної допомоги майстрам виробничого навчання, викладачам спеціальних дисциплін та учням професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ), які навчаються за професією «Кравець», кваліфікація 4 розряд, для виконання практичних завдань.Технічна вікторина "Моя професія - верстатник"
Методична розробка позаурочного навчально-виховног...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates