Методична розробка уроку біології на тему "Білки, жири, вуглеводи, вітаміни як компоненти їжі. Їх роль у організмі"

У процесі формування світогляду вкрай важливо допомогти учням усвідомити єдність природи, зробити акцент у навчанні на тому, що вивчається не щось позахмарне й абстрактне, а знайомі речі, з якими ми маємо справу повсякденно, але не звертаємо на них увагу.

Урок поділяється на декілька етапів: організаційний етап складається з привітання, оголошення теми і основних етапів уроку; перевірки домашнього завдання опитуванням; основної частини яка включає в собі лабораторні досліди та їх обґрунтування; та підбиття підсумків заняття, на якому концентрується увага учнів на досягнутій меті заняття.

Для більш якісного засвоєння матеріалу учням пропонуються:

Презентаційний матеріал «Білки, жири, вуглеводи, вітаміни як компоненти їжі.», « Хімічні властивості білків, жирів, вуглеводів», які демонструється за допомогою відео проектора. Відеоматеріал «Вітаміни в житті людини». Перегляд хімічних дослідів «Наявність вітаміну С у апельсиновому соку» та «Якісна реакція на крохмаль». Набір продуктів харчування з записами їх енергетичної цінності.


file
Имя файла: -------
Размер файла: 32 kb
Скачать фаил
file
Имя файла: Презентація до уроку
Размер файла: 436 kb
Скачать фаил
Бінарний урок з біології та української мови на...
"Біологія та екологія", 10 клас (тема "Спадковість...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates