Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Методична розробка уроку з предмету: «Сільськогосподарські машини», «Зернозбиральні комбайни», «Гідравлічна система комбайна»

Методична розробка уроку розроблена відповідно до Державних стандартів з професії: «тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії А1; А2; В1;), слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (категорія С).

Актуальність теми уроку полягає в тому, що її успішне засвоєння необхідне для подальшої професійної діяльності майбутніх кваліфікованих працівників в сільському господарстві.

Даний урок проводиться із застосуванням інтерактивних методів навчання. Доцільність цього методу полягає в тому, що подача матеріалу подібним чином більш цікава для учнів, ніж використання одного підручника, а це мотивує учнів до вивчення матеріалу. З'являється можливість включення в процес навчання ігрових моментів, яка є хорошим засобом мотивування до навчальної діяльності надається сенс практичним навичкам, активних дій та творчості.

Передбачається, що урок може сприяти формуванню особистісних, регулятивних, комунікативних, пізнавальних мотивів у учнів. 

Аналіз сучасного уроку з образотворчого мистецтва ...
Проект з національно-патріотичного виховання дітей...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.