Методична розробка практичного заняття з англійської мови для студентів 1А курсу групи спеціалізації Лікувальна справа з теми: «Подорож до англомовних країн»

Анотація: Матеріал методичної розробки відображає зміст відкритого практичного підсумкового заняття з англійської мови. Методична розробка складена викладачем англійської мови та англійської мови, спеціалістом першої категорії Глухівського медичного училища – КЗСОР Шендриковою Оленою Анатоліївною на основі навчальної програми з «Англійської мови» для вищих медичних навчальних закладівI – II рівнів акредитації, затвердженої Міністерством охорони здоров'я України в 2011 році.

Тема розробки є актуальною, тому що дозволяє студентам першого курсу узагальнити матеріал з таких тем як: «Іноземна мова та її значення в суспільстві», «Подорож», «Національна кухня Великобританії», «Кліматичні умови Великобританії», «Відомі англійські художники та їх твори», «Відвідування музею», «Британські музеї», «Мій улюблений англійський письменник», «Канада», «Австралія», «Нова Зеландія», «Каліфорнійський стиль життя», закріпити вивчений граматичний матеріал (означений і неозначений артиклі, множина іменників, особові, присвійні, заперечні, неозначені та кількісні займенники, ступені порівняння прикметників, кількісні та порядкові числівники, прийменники, часові форми дієслів), наблизитися до практичного повсякденного мовлення англійців, де вищевказані теми та граматичні структури є широковживаними.

Тема «Подорож до англомовних країн» є важливою для вивчення, бо виховує у студентів, повагу та любов до англійської мови, культури народу, який розмовляє цією мовою; розуміння важливості оволодіння англійською мовою і потреби користуватися нею; формує такі риси характеру, як доброзичливість, гуманізм, толерантність, працьовитість та самостійність.

В методичній розробці дана загальна характеристика теми, розкрита мета її вивчення, описано послідовність та порядок проведення.

Виявленню творчого потенціалу студентів сприяють вдало застосовані сучасні інтерактивні методи і форми роботи.

Методична розробка рекомендована для використання в практичній діяльності для викладачів вищих медичних навчальних закладів I-II рівнів акредитації.


Имя файла: Rozrobka
Размер файла: 3 mb
Скачать фаил
`My home` (6th grade,based on `Wider World 2`)
Merry English for kids
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates