Методична розробка позаурочного навчально-виховного заходу з елементами майстер-класу "Мовою барв, орнаментів та крою - український народний одяг. Жіноча сорочка"

​Анотація: Позаурочний навчально-виховний захід "Мовою барв, орнаментів і крою - український народний одяг. жіноча сорочка" допоможе ознайомити учнів з історією виникнення українського одягу як важливим елементом матеріальної та духовної культури нашого народу, його художніми та локальними особливостями.

Методична розробка містить інформаційний матеріал про історію виникнення українського народного костюму, його основні елементи; який доповнено презентацією та відеоматеріалами. Як майбутнім професіоналам, учням буде цікаво познайомитися з притаманними Полтавщині особливостями крою та виготовлення жіночої сорочки, а майстер-клас з виконання традиційної для такої сорочки техніки «пухлики» перегукується з навчальним матеріалом за професією «Кравець».
Розробка спрямована на розширення світогляду про Україну, про традиційну роль жінки в українському суспільстві та її традиційні заняття, піднесення патріотичного духу учнів.


pdf
Имя файла: ---
Размер файла: 809 kb
Скачать фаил
Методична розробка уроку виробничого навчання на т...
Когнітивно-ономасіологічні аспекти мотивації термі...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates