Анотація: Методична розробка на основі відкритогозаняття гуртка позашкільного закладу з використання технік декоративно-прикладного мистецтва за темою: «Виконання композиції «Берегиня» в техніці «колаж» з використанням національних традицій українського народу».

Заняття допоможе ознайомити вихованців з елементами культури та традиціями українського народу. Мета заняття удосконалити набуті компетентності застосування технік декоративно-прикладного мистецтва в національних українських традиціях: технік колажу з використанням природних матеріалів, флористики у виготовленні композиції «Берегиня» та виховання щирої поваги до національних традицій українського народу, та використання місцевого колориту в побуті.

Для української родини традиційно характерна велика роль жінки та перед усім матері. Жінка споконвікувважалась берегинею домашнього вогнища та сімейного затишку. Зображення жіночих образів з давніх часів займало важливе місце в народній творчості : це символ краси,добробуту, природи та краси. 


Имя файла: --2018-
Размер файла: 54 kb
Скачать фаил