Методична розробка на основі відкритого заняття гуртка позашкільного закладу з використання технік декоративно-прикладного мистецтва за темою: «Виконання композиції «Берегиня» в техніці «колаж» з використанням національних традицій українського народу».

Анотація: Методична розробка на основі відкритогозаняття гуртка позашкільного закладу з використання технік декоративно-прикладного мистецтва за темою: «Виконання композиції «Берегиня» в техніці «колаж» з використанням національних традицій українського народу».

Заняття допоможе ознайомити вихованців з елементами культури та традиціями українського народу. Мета заняття удосконалити набуті компетентності застосування технік декоративно-прикладного мистецтва в національних українських традиціях: технік колажу з використанням природних матеріалів, флористики у виготовленні композиції «Берегиня» та виховання щирої поваги до національних традицій українського народу, та використання місцевого колориту в побуті.

Для української родини традиційно характерна велика роль жінки та перед усім матері. Жінка споконвікувважалась берегинею домашнього вогнища та сімейного затишку. Зображення жіночих образів з давніх часів займало важливе місце в народній творчості : це символ краси,добробуту, природи та краси. 


Имя файла: --2018-
Размер файла: 54 kb
Скачать фаил
Впровадження сучасних технологій у викладанні пре...
Навчально-методична розробка відкритого заняття З...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates