Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Методична розробка "Майстер – клас для вчителів мови та зарубіжної літератури "

​Анотація: Зарубіжна література займає особливе місце, вона дає учням знання про світобудову, ставить акцент на смислових та світоглядних аспектах, допомагає знайти ціннісні орієнтації. Тож, зарубіжна література як шкільна дисципліна може стати дієвим засобом різнобічного розвитку особистості учнів, формування в них ключових компетенцій. Сучасний учитель зарубіжної літератури має можливість спрямувати процес навчання та виховання на розвиток ключових компетентностей шляхом використання інноваційних технологій; виховувати вдумливого, грамотного читача з прагненням до ефективного пошуку доцільної інформації, свідомого добору джерел, здатного вчитись впродовж усього життя; гнучко та оперативно адаптуватися до нових вимог, адекватно реагувати на виклики сучасності.


Имя файла: ​Презентація Майстер клас​
Размер файла: 3.7 mb
Скачать фаил
Имя файла: Презентація Майстер клас
Размер файла: 1.9 mb
Скачать фаил
УКРАЇНСЬКА МОВА «Правопис слів іншомовного походже...
Посібник з образотворчого мистецтва "Цікаво знати"
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.