Методична розробка конкурсу на кращі знання охорони праці

В умовах постіндустріального суспільства суттєвого значення набуває формування асоціативного типу робітника, здатного до самовдосконалення, саморозвитку та творчого вирішення проблем у професійній діяльності. Тому актуальним стає питання впровадження в навчальний процес сучасних методів, які дозволяють передавати студентам не тільки знання та професійні уміння, але й сприяють всебічному розвитку особистості майбутнього фахівця.
Конкурс на кращі знання з охорони праці проводиться з метою підвищення інтересу знань до нормативно-правової бази охорони праці, сприяння розвитку в кожного майбутнього працівника власної активної профілактичної позиції, сповнить свідомість власної відповідальності за стан як свого здоров'я, так і здоров'я інших робітників.
Беручи участь у таких конкурсах, студенти мають можливість випробувати свої сили і здібності у боротьбі з гідним суперником.


Имя файла: ----
Размер файла: 579 kb
Скачать фаил
«QR-kod! Why not?» або «Технології проведення опи...
Підготовка до самостійного життя підлітків з поруш...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates