Методична робота

ПЛАГІАТ 

Автор на порталі: Лариса Іванівна Кизим унікальність - 7%

Джерело: https://refdb.ru/look/3497542-pall.html

Анотація: Загальновизнано: творчийпедагогвиховуєтворчуособистість.Томувсяроботазпедагогічнимикадрамизакладудошкільної освітиповиннабутиспрямовананаформуваннятворчогоінноваційногопотенціалувихователів.Уцьому контексті варто звернути увагу на впровадження у практичній роботі інноваційних педагогічних ідей ,спрямованих на формування творчих здібностей педагога.

Основнізасадиметодичної роботи :пріоритетністьрозвиткупедагогічноїтворчості;розмаїттядослідницько – пошуковоїдіяльностіувиборінайефективнішихметодівтаприйомівнавчаннятавихованнядітей;уміннятворчовибудовуватиосвітньо – виховнийпроцеснаосновіпроблемнихзавдань.

Отже, треба даватизмогувихователямактивносприйматиподануінформацію,набувативміння самостійноздобуватизнання,порівнювати,узагальнювати,доходитивисновків,упроваджувати сучасніпедагогічнітехнології в освітній процес. При цьому обов'язково враховувати проблеми й теми,які мають суспільну та особисту значущість, випливають із нормативно – правових документів та новітніх педагогічних технологій в освіті й до шкіллі зокрема. Доцільно такожваріюватизміст, методитаформиметодичноїроботи.

Дана розробка консультації допоможе вихователям-методистам у роботі з педагогічним персоналом ЗДО.


Ім'я файлу: консультація-тренінг
Розмір файлу: 49 kb
Викачати файл
«Керування автомобілем. Рух у різних напрямках»
«20 фактів про Симона Петлюру» (година пам’яті)
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates