Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Методика виховної роботи по формуванню творчої діяльності через виховний захід «Різдвяна казка»

​Анотація: Щоб зростити дітей творчими особистостями і носіями національної культури, потрібно змалечку формувати самосвідомість людини, яка піклується про духовну спадщину свого народу, країни. Свято Різдва впливає на взаєморозуміння між людьми, їх світосприйняття дає відчуття духовної єдності людському роду взагалі. А у дітей з особливими потребами такий захід дає надію на вирішення їхніх проблем, зміцняє віру у здійснення мрій, в чому вчителі повинні їм допомагати.
У дітей молодшого шкільного віку світогляд вже досить не маленький. З'являється здатність до самоаналізу, самооцінки. Учні люблять грати в колективні ігри, розігрувати сценки, брати участь у святах. Сценарій заходу «Різдвяна казка» збільшує абстрактне мислення, збагачує палітру емоцій учнів і дає розуміння суті свята Різдва.
Нова школа повинна позитивно вплинути на всебічний гармонійний розвиток і здібності дітей. Якщо в школі панує атмосфера творчості, відбувається формування культури почуттів. Це допомагає дітям самореалізуватись, мислити, творити.


Имя файла: 5b8eb88a815de
Размер файла: 1.3 mb
Скачать фаил
Практична спрямованість задач з математики як відп...
Шкільний булінг в сучасній школі
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.