Методика виховної роботи по формуванню творчої діяльності через виховний захід «Різдвяна казка»

​Анотація: Щоб зростити дітей творчими особистостями і носіями національної культури, потрібно змалечку формувати самосвідомість людини, яка піклується про духовну спадщину свого народу, країни. Свято Різдва впливає на взаєморозуміння між людьми, їх світосприйняття дає відчуття духовної єдності людському роду взагалі. А у дітей з особливими потребами такий захід дає надію на вирішення їхніх проблем, зміцняє віру у здійснення мрій, в чому вчителі повинні їм допомагати.
У дітей молодшого шкільного віку світогляд вже досить не маленький. З'являється здатність до самоаналізу, самооцінки. Учні люблять грати в колективні ігри, розігрувати сценки, брати участь у святах. Сценарій заходу «Різдвяна казка» збільшує абстрактне мислення, збагачує палітру емоцій учнів і дає розуміння суті свята Різдва.
Нова школа повинна позитивно вплинути на всебічний гармонійний розвиток і здібності дітей. Якщо в школі панує атмосфера творчості, відбувається формування культури почуттів. Це допомагає дітям самореалізуватись, мислити, творити.


Имя файла: 5b8eb88a815de
Размер файла: 1.3 mb
Скачать фаил
Практична спрямованість задач з математики як відп...
Шкільний булінг в сучасній школі
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates