«Методичні прийоми білінгвального навчання на уроках інформатики в контексті сучасної освіти»

​Анотація: Білінгвальне (багатомовне) навчання інформатики з її термінологією кількома мовами (російською (рідною), українською (державною) та іноземними, сприяє формуванню таких компетентностей, як: інформаційно-цифрова компетентність; спілкування державною (і рідною у разі відмінності) мовами; спілкування іноземними мовами; соціальної та громадянської компетентності; загальнокультурної грамотності; уміння навчатися впродовж життя. Білінгвальне навчання інформатики відкриває великі можливості щодо успішного вступу у вищі навчальні заклади України, продовження навчання за кордоном, доступу до світової бази інформації, подальшої успішної професіоналізації випускників школи. 

Білінгвальна освіта в цьому експерименті виступає як інструмент для формування міжпредметних компетенцій та розширення знань учнів з предмету інформатика. Фактично елементи мультилінгвальної освіти учителі інформатики використовують давно, бо програмне забезпечення, як правило, має англомовний інтерфейс, підручники, якими ми користуємося, написані російською та українською мовами, а спеціалізована література чи ресурси досить часто мають інформацію англійською мовою.

Співавтор/и розробки:
Герасименко Світлана Володимирівна, Найдьонова Алла Іванівна

Имя файла: 5a9694
Размер файла: 7.4 mb
Скачать фаил
Блог як засіб професійної компетентності
Методика розв’язування задач з теми "Робота з файл...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates