Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Метод проектів у контексті сучасної освіти

​Анотація: Головним елементом проектної технології є не власне проект, а процес проектування учнівського пошуку – від моделювання тренувальних умов для постановки навчальної проблеми та її дослідження до конструювання й захисту оптимальних шляхів її розв'язання у вигляді проекту.
Раціональне використання проективної технології обумовлює потребу в системному підході до формування протягом навчальних занять умінь і навичок, необхідних для проективної діяльності, та в гнучкій координації послідовного залучення різних форм навчальних проектів (колективних та індивідуальних, монопредметних і поліпредметних, простих і складних тощо) відповідно до логіки гармонійної соціалізації особистості протягом шкільних років.


Имя файла: 5a97beb79
Размер файла: 95 kb
Скачать фаил
Тренінг «Формування життєвих цінностей особистості...
Формування артистизму як необхідного елементу суча...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.