Ментальні карти у навчальному процесі.

​Анотація: Спеціального програмного забезпечення для вивчення предмета "Захист Вітчизни" з використанням комп'ютера я поки що не зустрічаа, та і взагалі цілеспрямованого спеціалізованого матеріалу з предмету "Захист Вітчизни" ще мало, а то і взагалі він відсутній.

Тому карти знань — це зручний інструмент для відображення процесу мислення і структуризації даних у наочній формі. Їх можна використати, щоб фіксувати ті думки та ідеї, які проносяться в голові, коли ви роздумуєте над яким-небудь завданням. І навпаки, вони дозволяють так оформити інформацію, що мозок легко її сприйме. Бо карти знань відображають природний спосіб мислення.
Я вважаю, що застосування ментальних карт є доречним. Діти багато часу проводять за комп'ютером та в мережі інтернет, тому створення карт залучає їх до пошуку необхідної навчальної інформації та відволікає від безглуздих комп'ютерних ігор та соціальних мереж. Доступ до швидкісного інтернету дає можливість унаочнити урок. Отримуючи домашнє завдання по створенню ментальної картки діти одночасно займаються цікавою і корисною роботою.Отже, при викладанні матеріалу треба якомога більше використовувати нові комп'ютерні технології як для навчання, так і для контролю. Головними перевагами пропонованих технологій полягають в тому, що вони дозволяють інформатизувати учбовий процес, більш відповідають вимогам сучасної школи в порівнянні з класно-урочною моделлю. 


Имя файла: 5a8b2f92
Размер файла: 1.5 mb
Скачать фаил
Презентація до уроку "Історія розвитку Збройних Си...
Календарно – тематичне планування з курсу "Захист ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates