Матеріали до теми: «Позитивне мислення ефективний засіб забезпечення здоров'я (психологічний аспект)».

​Анотація: Сам факт психологічної обумовленості більшості захворювань сьогодні не викликає сумнівів. Спеціалісти розходяться лише в кількісних оцінках: деякі називають 50%, інші 70%, а головний канадський психіатр Ганс Сел'є вважає психосоматичними 100% захворювань, включаючи й інфекційні (оскільки вплив на психіку негативних думок, почуттів, емоцій знижує опірність організму, роблячи його практично беззахисним).

"Нерви" - ми чуємо це скрізь. Лікар говорить своєму пацієнту: "Це ваші нерви". Мільйони людей мають «нервову силу» нижче нормальної і, як слідство, відчувають часто органічні і фізичні порушення, що роблять їх життя жахливим, а їх хворими. Поль Брегг пише, що "половина лікарняних ліжок країни зайнята людьми, що страждають нервовими розладами ".

Спеціалісти розглядають психосоматичні хвороби не як випадок, а як дезадаптацію людини (особливо її психіки) до сучасних умов, а також, як слідство незнання, неуцтва або неуважності до свого здоров'я, затьмареності самої людини.

Природно, що коли психосоматичні хвороби настільки небезпечні для людини, те важливо знати їх джерела та вміти протидіяти їм. Особливо це важливо для освітян, які постійно працюють в стресогенній ситуації.


Матеріали 

Ім'я файлу: ------
Розмір файлу: 229 kb
Викачати файл

Книга Як бути здоровим 

Ім'я файлу: ----
Розмір файлу: 256 kb
Викачати файл

Книга Позитивне мислення... 

Ім'я файлу: 4----
Розмір файлу: 740 kb
Викачати файл
Матеріали до теми: «Інноваційний підхід до адаптац...
Матеріали теми. Практичні поради щодо досягнення ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates