Матеріали до теми: «Інноваційний підхід до адаптації молодого педагога»

​Анотація:Важлива психологічна проблема в діяльності педагога — це періодично виникаючий стан напруженості, пов'язаний з необхідністю внутрішнього настроювання на необхідне поводження, мобілізації всіх сил на активні й доцільні дії.

Суттєво посилюється цей стан для молодого педагога тим, що на початку педагогічної діяльності для нього характерна невпевненість, а як наслідок цього, тривога, страхи, надмірні негативні емоції (досить часто вони суто віртуальні, але це не міняє ситуації).

Статистика свідчить, що у багатьох вчителів цей період досить тривалий та складає від 1-3 років. Звичайно, знаходячись в такому стані він не може якісно проводити заняття, адекватно поводитись з учнями, колегами, керівництвом тощо, що вкрай негативно впливаєна ефективність освітнього процесу та гальмує професійне становлення педагога.

В цій ситуації професійна адаптація забезпечить можливість прискореного ефективної праці молодого педагога в змінених обставинах життя.

Для того, щоб скоротити цей період та допомогти педагогу саморелізуватися йому потрібна як психологічна так і професійна допомога, саме і на вирішення цієї проблеми спрямовані матеріали цієї тематичної розробки. 


Матеріали 

Ім'я файлу: -----
Розмір файлу: 110 kb
Викачати файл

Книга

Ім'я файлу: ----
Розмір файлу: 957 kb
Викачати файл

Тренінг 

Ім'я файлу: -12---
Розмір файлу: 60 kb
Викачати файл
Калошин В.Ф. Практика управління емоційним станом....
Матеріали до теми: «Позитивне мислення ефективний ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates