Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Математичний вечір присвячений Ковалевській

​Анотація: З тих пір пройшло більше 100років. Ім'я С.В.Ковалевської займає достатнє місце в ряду імен великих російських вчених якими по праву гордиться Росія.

Президент Академії наук СРСР С.І.Вавилов сказав 13січня 1950року на урочистому засіданні, присвяченому 100річчю з дня народження С.В.Ковалевської:
«Вклад, внесений в науку Ковалевською за її недовге життя, дуже повнодійнний і багатозначний. Її фундаментальні дослідження по обертанню твердого тіла послужила основою для дальшого розвитку найважливіших питань механіки в нашій країні і у всьому світі. Її дослідження по теорії диференціальних рівнянь і по деяким питаннях математичної фізики і теоретичної астрономії зберігають своє значення і сьогодні...»
С.В.Ковалевська показала всьому світу можливості жінок в області математичного творчості.
Переробивши багато літератури, я відібрала самі яскраві сторінки з життя Софії Василівни.
В пошуках кращих варіантів підбиралися і опробувались питання вікторини, софізми, «номера» розважальної частини.
Проводячи вечір, я не просто старалась розповісти, вчити чомусь дітей, а одночасно проводили психологічні спостереження.
Я задавала собі питання:
- Як, слухається урочиста частина?
Добре, легко, цікаво, але ж я старалася не просто розповісти учням біографію Софії Василівни, я хотіла піднести це в іншій формі. Тому з біографії С.В.Ковалевської я вибрала самі цікаві, самі яскраві, нехай не зовсім зв'язані між собою сторінки.
Звичайно автор цієї роботи не вважає, що розробка вечора ідеальна, вона може допрацьовуватись і удосконалюватись, але користується популярністю.


Имя файла: 5ab1294
Размер файла: 167 kb
Скачать фаил
Лінійні рівняння з однією змінною
Позакласний захід з математики на тему: «Молодь та...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.