Mass media: advantages and disadvantages.

Анотація: Фрагмент уроку англійської мови за темою «Засоби масової інформації: переваги та недоліки» у 8 класі з використанням відеоконтенту з інтернету.
Мета розробки: ввести нову лексику і активізувати її вживання, розвивати в учнів навички аудіювання, читання, говоріння і письма за темою уроку, надаючи інформацію учням в доступній і цікавій формі, водночас порушуючи питання щодо часу, який школярі витрачають на користування інтернетом.
Дану розробку я застосовувала в умовах дистанційного навчання, як для проведення уроку з відеоконференцією, так і без відеоконференції. Всі матеріали також можуть бути використані в очному форматі навчання.


Ім'я файлу: MASS-MEDIA-lesson
Розмір файлу: 21 kb
Викачати файл
Ім'я файлу: MASS-MEDIA-worksheet
Розмір файлу: 15 kb
Викачати файл
Особливості викладання англійської мови в умовах д...
Конспект уроку з англійської мови (4 клас ) на тем...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates