Майстер-клас: "Виготовлення текстильної брошки"

Анотація: Квіти – невичерпне джерело натхнення! Це – прикраса нашої планети. Іноді кажуть, що відсутність квітів вдома вказує на брак смаку хазяїна. Все, що є гарне в природі, людина полюбляє копіювати. І квіти – не виняток. Невичерпна краса живої природи надихає нас на створення штучних квітів. Вишукані троянди, скромні ромашки, вогняні маки, тендітні орхідеї прикрасять вашу оселю, одяг, зачіску, створять неповторний святковий настрій.

 Вашій увазі пропоную авторський майстер-клас з виготовлення текстильної брошки: «Запашна півонія». Об'єкт паці можна трансформувати під заколку для волосся, віночок на голову… Основна технологія виконання брошки – «Технологія вишивки атласними стрічками», допоміжна технологія – «Обробка матеріалів ручним способом», «Оздоблення одягу», «Штучні квіти», . Даний матеріал буде цікавий учителям які працюють в 8-9 класах, керівникам гуртків та творчих студій.Имя файла: -
Размер файла: 651 kb
Скачать фаил
Имя файла: 20190529-185120
Размер файла: 3.3 mb
Скачать фаил
Творчий проект: Оберіг: янгол - охоронець .
Інтегрований урок з трудового навчання та образотв...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates