Магнітне поле. Дія магнітного поля на живі організми.

​Анотація: Заняття, проведено нестандартно, стимулює творчість викладача і його вихованців, створює сприятливі умови для співробітництва студентів один з одним і з викладачем.

Методична розробка заняття з фізики на тему «Магнітне поле. Дія магнітного поля на живі організми» для студентів І-го курсу ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, мета якого узагальнити й систематизувати знання студентів з теми «Магнітне поле»; формувати уміння самостійно працювати з навчальною, довідковою і науково-популярною літературою; ознайомити студентів з дією магнітного поля на живі організми; виховувати уважність, старанність, прагнення поглибити свої знання з фізики, вміння працювати в колективі, толерантність.
Методична мета: методика проведення заняття узагальнення й систематизації ЗУН-ів з використанням інтерактивних методів навчання.


Имя файла: 5a70a5863be
Размер файла: 1.4 mb
Скачать фаил
Електричний струм
План-конспект уроку фізики у 9 класі "Виникнення й...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates