«Лише кохання вічне і єдине»

 Опис роботи:«Лише кохання вічне і єдине»

Кохання змінює світ і нас у ньому, робить людей кращими, добрішими, благороднішими. Здатність любити – виняткова властивість людини, завдяки якій ми цінуємо життя. Сценарій літературно-музичного вечора спрямований на виховання високо-моральних почуттів учнів-старшокласників на прикладах поезій, музичного мистецтва, шедеврівархітектури, скульптури, живопису.

Жодне інше людське почуття не здатне так надихати людину на створення прекрасних речей. І неважливо, в якому столітті чи в якій країні ти проживаєш. Ми всі підвладні КОХАННЮ! І під його впливом ми створюємо світ добра, взаємоповаги, краси і гармонії!

Погляд на працю школяра
Інтер’єр у житті людини. Дизайн сучасного громадсь...

Читайте також:

 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates