Літературна кав'ярня "Сінема-Сіті"

Анотація: Автори сценарію «Літературна кав'яря «Сінема-Сіті» - учителі зарубіжної літератури Ворожко Лариса Євгенівна та Пахомова Світлана Миколаївна.

Література є музою для кіно, театру, мультиплікації. Наймолодший вид мистецтва – кінематограф, який увібрав все, що створювалося митцями упродовж тисячоліть. Тому і назва . Форма проведення – інтерактивне спілкування учителів різних предметів і учнів 6-11 класів.

Учасники читають вірші різними мовами, співають під гітару та караоке, беруть участь у вікторинах, озвучують уривки з екранізованих літературних творів, спілкуються за філіжанкою запашної кави. Пропонується поп-корн, який є незмінним атрибутом сучасних кінотеатрів. До зустрічі розроблена програмка-меню з незвичайними назвами «літературних» смаколиків.

Всі етапи заходу візуалізуються портретами митців, про творчість яких йде мова; афішами екранізованих літературних творів. В «кав'ярні» звучить відповідна музика, демонструються відеоролики. Имя файла: rozrobka
Размер файла: 146 kb
Скачать фаил
Имя файла: programka-2
Размер файла: 2.7 mb
Скачать фаил
Имя файла: prezentacija
Размер файла: 2.2 mb
Скачать фаил
Имя файла: programka-1
Размер файла: 4.2 mb
Скачать фаил
Екскурсія до музею Срібної доби Спектакль-мініатю...
Тема кохання. Образи Оксани і Вакули у повісті М. ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates