«Література рідного краю. Гумористичний живопис Івана Дубініна за поезією письменників рідного краю»

​Анотація: 

Урок «Література рідного краю. Гумористичний живопис Івана Дубініна за поезією письменників рідного краю» має на меті ознайомити учнів із творчістю Катерини Вербівської, Івана Дубініна, допомогти зрозуміти своєрідність їх поезії, заглибитися у зміст творів, відчути їх своєю душею; розвивати мовленнєву

компетентність, навички аналітичної роботи, вдосконалювати навички виразного читання текстів творів, розвивати інтерес до літератури рідного краю, розвивати естетичні смаки, творче мислення та мовлення, активізувати пізнавальну діяльність учнів; засобами художнього читання та музики передати чарівність поетичного слова, викликати в учнів насолоду від поезії; навчати учнів працювати з додатковими джерелами, виділяти головне; сприяти розвитку логічного мислення учнів, розвивати уміння чітко й відверто висловлювати свої думки; виховувати в учнів почуття прекрасного, утверджувати в їхніх душах доброту, милосердя, красу й щирість почуттів, духовність, людяність, почуття національної гордості й гідності, любов до рідного краю, до свого народу, до рідного слова.

За допомогою поданих матеріалів можна збагатити інформаційне тло уроку української літератури, а також донести відомості в цікавій нестандартній формі, що сприятиме покращенню якості знань, підвищенню пізнавальної активності здобувачів освіти.

Дана робота розширює міжпредметні зв'язки, зокрема між українською мовою, зарубіжною літературою, художньою культурою.

Методична розробка рекомендована для викладачів української мови та літератури.


Урок-узагальнення "Атмосфера"
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates