Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

La cuisine française

​Анотація: Невід'ємною частиною вивчення іноземної мови є знайомство з культурою, традиціями та повсякденним життям країни, мова якої вивчається. Метою цієї розробки є ознайомлення учнів із регіонами Франції та їх типовими стравами.

Методична розробка складається з двох частин:
1. Презентація в Power Point, яка дає можливість візуально ознайомитися із географічним положенням регіонів, про страви яких йдеться у презентації та основними інгредієнтами цих страв.
2. Текст, який супроводжує презентацію та надає додаткову інформацію до розглянутих страв та особливостей регіональної кухні .Ця розробка може бути застосована на уроках французької мови у старших класах або у позакласній роботі для підвищення рівня зацікавленості учнів у вивченні французької мови (наприклад, у роботі гуртка). 


Имя файла: 5a6dc8102e5ed
Размер файла: 21 kb
Скачать фаил
План-конспект уроку французької мови "La génératio...
Les inventions françaises
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.