La cuisine française

​Анотація: Невід'ємною частиною вивчення іноземної мови є знайомство з культурою, традиціями та повсякденним життям країни, мова якої вивчається. Метою цієї розробки є ознайомлення учнів із регіонами Франції та їх типовими стравами.

Методична розробка складається з двох частин:
1. Презентація в Power Point, яка дає можливість візуально ознайомитися із географічним положенням регіонів, про страви яких йдеться у презентації та основними інгредієнтами цих страв.
2. Текст, який супроводжує презентацію та надає додаткову інформацію до розглянутих страв та особливостей регіональної кухні .Ця розробка може бути застосована на уроках французької мови у старших класах або у позакласній роботі для підвищення рівня зацікавленості учнів у вивченні французької мови (наприклад, у роботі гуртка). 


Имя файла: 5a6dc8102e5ed
Размер файла: 21 kb
Скачать фаил
План-конспект уроку французької мови "La génératio...
Les inventions françaises
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates