Квіти - душа Землі

Анотація: Наше життя залежить від того, в якому стані ми збережемо багатства нашої планети, бо кожному з нас потрібна вся Земля, все, що в ній є. Тому, освітньо-виховний простір має бути спрямований на виховання екологічної культури,виховання молодого сучасного покоління, яке буде розвивати і охороняти довкілля, примножувати його цінності. Бачення і розуміння краси навколо емоційно збагачує духовний світ молоді.

Виховний захід спрямований на розвиток інтересу до природи, її краси, є прикладом використання ефективних методів і форм робот, і надаєзмогу вихователям, більш змістовно та цікаво організовувати виховний простір.


Имя файла: ----
Размер файла: 914 kb
Скачать фаил
Бесіда з елементами тренінгу «Маршрут до здоров...
Гурткова робота у школі – засіб стимулювання мо...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates