Квест - гра "Туберкульоз-знай, стережись, не бійся!"

​Анотація: Серед багатьох факторів, від яких залежить майбутнє держави, одним із найголовніших є стан здоров'я її громадян, зокрема молодого покоління. Тільки здорова людина може по справжньому відчувати радість життя, навчатись та працювати високопродуктивно, з насолодою, отримувати задоволення від спілкування з оточуючими та від кожного прожитого дня. Особливої уваги в даному питанні потребує молодь, усвідомлення нею цінності здоров'я, розуміння визначальної ролі здорового способу життя, формування відповідних переконань, світогляду та індивідуальної поведінки.

Мета квесту – гри: «Туберкульоз – знай, стережись, не бійся!» - привернути увагу до існуючої проблеми; сформувати в школярів поняття про туберкульоз як про небезпечне інфекційне захворювання; виховувати свідоме ставлення до ризику захворювання, співчуття до хворих; розвивати солідарність поколінь з метою забезпечення здорового способу життя. Гра розрахована на учнів 7 - 8 класів. Форма проведення заходу –є інноваційною формою роботи з учнями. Це – цікавий і, водночас, ефективний спосіб засвоєння школярами необхідних знань, умінь та навичок. 


Имя файла: 5a57a5c41a23
Размер файла: 71 kb
Скачать фаил
Урок на природі " Небезпеки природнього середовища...
Їжа корисна для здоров’я. Народні традиції харчува...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates