Круглий стіл: «Працевлаштування на ПРАТ «МК «АЗОВСТАЛЬ»

Анотація:Я, як і, напевно, кожний майстер виробничого навчання, отримую задоволення від своєї роботи, коли бачу її позитивні наслідки. На мою думку, найкращі результати педагогічної роботи майстра в/н - це вибір оптимальної форми навчання. Кожен раз, готуючись до проведення позакласного заходу, я намагаюсь разом з учнями стикнутися з питаннями їх майбутнього життя, зрозуміти душевний стан кожного.

Життю ніхто не навчить, поки його сам не проживеш ...

Підсумком роботи кожного майстра в/н є працевлаштування випускників. Базовим підприємством ДНЗ «Маріупольський центр професійно–технічної освіти» є ПРАТ «МК «АЗОВСТАЛЬ» ГРУПИ МЕТІНВЕСТ. Виробниче навчання наші учні проходять у всіх провідних цехах комбінату. І коли наступає час їх випуску, і вони стоять на порозі дорослого життя, у них виникає ряд запитань, які стосуються працевлаштування на комбінат. Вже не буде поряд майстрів в/н, які про них дбали… Адже праця у житті людини – другий дім! І дуже важливо почуватися комфортно на робочому місці.

Із своєї багаторічної практики роботи майстром в/н я зібрала найбільш цікаві запитання, які турбують наших підопічних.

Тема позакласного заходу вибрана не випадково! Адже офіційне працевлаштування в Україні захищає людину в різних життєвих ситуаціях…

Хочеться після випуску направити здобувачів освіти в потрібне русло життя, дати надійну путівку…

Намагаюсь на своїх уроках не тільки навчити учнів азам своєї професії, правильності її вибору, алеі стати гідними громадянами своєї країни! 


Имя файла: 20200420-093424
Размер файла: 1.4 mb
Скачать фаил
Кросворди "Безпека в житті дитини"
«Монтаж електричної схеми не реверсивного управлін...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates