Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

"Кримінальна відповідальність неповнолітніх".

​Анотація: Сьгодні в Україні, як і в усьому світі. найвищою цінністю визначено забезпечення прав і свобод людини та громадянина. Особливу увагу приділено неповнолітнім, які є однією з найбільш незахищених верств населення, що зумовлює необхідність створення особливих умов для забезпечення та реалізації їхніх прав.

Міжнародно-правові принципи та норми закріплюють особливий статус неповнолітнього,у тому числі й того, який порушив закон, і вимагають більш лояльного. у порівнянні з дорослими, ставлення всіх држав, що прийняли відповідні забов'язання.
Правопорушення серд дітей-це своєрідний барометр, який визначає рівень морального стану суспільства.
Сподіваюсь, що розповсюдження правової інформації про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх, заходи впливу та види покарань, що можуть бути застосовані до вказаної категорії осіб допоможе запобігти вчиненню злочинів та адміністративних правопорушень особами, які не досягли 18 років.
Мною використовувалася інформація надана мені представниками патрульної поліції Харківської області з відеозв'язків громадськості лейтенанта поліції Петухова М. Г. та старшого лейтенанта Ведмедері Є. В. та моя презентація була створена з роздаткового матеріалу Всеукраїнського громадського центру "Волонтер".


Имя файла: 5ad622677
Размер файла: 3.4 mb
Скачать фаил
Имя файла: 5ad622ad5d
Размер файла: 203 kb
Скачать фаил
Имя файла: 5ad623467
Размер файла: 0 b
Скачать фаил
Основа воспитания ребенка – родительская любовь
Ти пам'ятай, ніколи не забудь...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.